موسسه زبان آلمانی گلبانگ
مشهد

 چرا دوره های فشرده کالج آلمانی گلبانگ ؟

دوره های فشرده کالج آلمانی گلبانگ در دو سیستم زمانی هفت و نیم ماه و ۴ ماه برگزار می گردد.

با توجه به مشکلاتی که در کلاس های ترمیک وجود دارد از جمله به حد نصاب نرسیدن  ترم های بالا و همچنین تغییر در ساعات کلاسی و فاصله های احتمالی به وجود آمده بین دوره ها و از طرف دیگر هزینه های سنگین کلاسهای خصوصیکه احتمالاً زبان آموز پس از چندین دوره ترمیک و عدم رسیدن به نتیجه مطلوب آن را انتخاب می نماید بر آن شدیم تا دوره های طراحی کنیم که به لحاظ زمان بندی قابلیت اطمینان و از لحاظ هزینه ای برابر با دورههای عادی باشد

این دوره ها به صورت یک پک کامل آموزشی تا سطح B1 ارائه می گردد و طی آن زبان آموز از سطح صفر تا آخر سطح B1 بدون کنسلی و بدون فاصله در مدت زمان تعیین شده دوره را می گذراند و این در حالیست که هزینه پرداختی بابت این دوره ها با کلاس های عادی تفاوتی ندارد. این دو ارزش افزوده در این دوره ها باعث گردیده زبان آموزان با خیال آسوده در زمان مورد نیاز خود دوره را گذرانده و بهترین نتیجه را در آزمون گوته کسب  نمایند.

توجه نمایید استاندارد مرجع مشترک اروپا در مورد تمامی دوره های ارائه شده توسط کالج آلمانی گلبانگ رعایت گردیده واین دوره ها بر  اساس آخرین متد آموزشی دنیا و همچنین سیستم آموزشی هوشمند در سر کلاس ها  طراحی گردیده است.

در نهایت معتقدیم در یک فرایند آموزشی، ارائه جدیدترین متد آموزشی روز دنیا از طرف مرکز و همکاری زبان آموزان با مرکز می تواند تضمینی بر قبولی ۱۰۰ درصدی در آزمون گوته باشد.

شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر برنامههای دوره ها با شماره  ۶۸ ۶۸ ۷۶۶ ۳ تماس حاصل نمایید.

از اینکه کالج آلمانی گلبانگ را به عنوان میزبان آموزشی خود انتخاب نموده اید کمال تشکر را داریم امید است بتوانیم با ارائه جدیدترین سیستم های آموزشی و دوره های آموزشی متنوع نیازهای آموزشی شما را برطرف نماییم.

 

اهداف اجرای دوره 7 ماهه VIP کالج آلمانی گلبانگ

1-اخذ مدرک B1 گوته تحت آموزش فشرده زبان آلمانی از سطح A1 تا سطح B1 ظرف مدت 7.5 ماه آموزش.

2-به حداقل رساندن زمان فراگیر با تکیه بر اصول آموزش زبان آلمانی به صورت دانش محور.

3-جلوگیری از عدم اجرای دوره های سطح بالا با توجه به ریزشها و عدم رسیدن به حدنصاب کلاسهای آموزشی.

4-ایجاد چشم انداز مطمئن برای فراگیر و حذف دغدغه عدم موفقیت یا عدم رسیدن به هدف در زمان تعیین شده.

5-ارائه مدرک داخلی مرکز تحت عنوان دوره 7 ماهه VIP

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز آموزش زبان های خارجی گلبانگ جوان می باشد.