موسسه زبان آلمانی گلبانگ
مشهد

کالج آلمانی گلبانگ  اولین و تنها مرکز آموزش زبان آلمانی در مشهد مقدس مفتخر است در خدمت شما دانشجویان زبان آلمانی باشد  این مرکز با ۲۵ سال سابقه آموزشی مدیران خود اکنون یکی است حرفه ای ترین مجموعه های آموزش زبان آلمانی در ایران می باشد.

کالج آلمانی گلبانگ مفتخر است به دریافت ۴ ایزوی بین المللی  از کشور آلمان و کانادا در زمینه مدیریت کیفیت ، کیفیت آموزش ، مدیریت برند سازی و مدیریت رضایتمندی مشتریان. کالج آلمانی گلبانگ دریافت این ۴ استاندارد بین المللی را مرهون زحمات بی شائبه اساتید و کادر آموزشی و همچنین اعتماد زبان آموزان خود می داند. امید است بتوانیم در مسیر آموزش زبان آلمانی همراه و همیار شما باشیم.

کالج آلمانی گلبانگ به لحاظ کادر حرفهای آموزشی و سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری دومین مرکز حرفه ای آموزشی پس از موسسه گوته در ایران می باشد. تمامی کلاس های این مرکز مجهز به سیستم های هوشمند آموزشی بر اساس آخرین متد آموزشی می باشد که در نوع خود کم نظیر است.

ارائه دوره های متنوع آموزشی در این مرکز باعث گردیده زبان آموزان با هر محدودیت زمانی بتوانند دوره مورد نظر خود را انتخاب نمایند که شامل دوره های عادی  سه جلسه در هفته ، دوره های فشرده ۶ جلسه در هفته و دوره های فوق فشرده ۱۲ جلسه در  هفته و به ترتیب از سطح A1 تا B1 به مدت دو سال ، هفت و نیم ماه و ۴ ماه به طول می انجامد. خروجی دوره های فشرده و فوق فشرده با قبولی بالای ۹۰ درصد تضمین کیفیت آموزشی این مرکز می باشد.

تمامی اساتید منتخب این مرکز دارای سطح علمی عالی در آموزش زبان آلمانی و همچنین سابقه طولانی در امر آموزش می باشند.

تمامی اساتید منتخب این مرکز دوره های کوتاه مدت روش تدریس موسسه گوته را  با موفقیت گذرانده اند و آماده ارائه خدمات آموزشی در بالاترین سطح می باشد.

دوره های آموزشی این مرکز توسط نمایندگانی از موسسه گوته هر چهار ماه مورد ارزیابی قرار می گیرند که در این ارزیابی ها قسمت های چالش برانگیز آموزش زبان آلمانی مورد بررسی و حل و فصل قرار می گیرند.

 

"کالج المانی گلبانگ مفتخر است به داشتن 4 استاندارد بین المللی کیفیتی از کانادا و آلمان"

 

بی شک این موفقیتها مرهون اعتماد زبان آموزان و زحمات بی شاعبه اساتید و کارکنان این مرکز بوده و نقطه عطفی برای ارائه خدمات بهتر در آینده میباشد.

 

ISO 9001:2015

مدیریت کیفیت از کانادا

 

ISO 10015:1999

مدیریت کیفیت آموزشی از کانادا

 

ISO 10668:2010

مدیریت برند سازی از آلمان

 

ISO 10004:2012

مدیریت رضایتمندی مشتریان از آلمان

 

آدرس دفتر مرکزی: مشهد بلوار سجاد، چهارراه بهار، نبش یاسمن1 پلاک95 تلفنهای دفتر مرکزی: 05137614828 05138466495 کانال تلگرام و اینستاگرام: Golbangejavan ایمیل: golbangejavan@gmail.com

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز آموزش زبان های خارجی گلبانگ جوان می باشد.